Policija atklāj, kāda veida bērnu bildes pedofili meklē sociālajos tīklos!

0

Ja jums ir draugi, kuri nesen kļuvuši par vecākiem, tad jūs zināt to sajūtu, kad visa josla ir pilna ar bērnu attēliem. Bērnu fotogrāfijas sociālajos tīklos – tas ir aizkustinoši un mīļi, bet… ļoti bīstami! Lūk, kas jums ir jāzina, pirms jūs publicējat internetā jūsu bērnu fotogrāfijas.

Katrs mūsdienīgs cilvēks zina, ka internets- tā ir diezgan bīstama vieta. Mēs stingri pārraugām to, kādas vietnes apmeklē mūsu pusaugu bērni, kādu informāciju par sevi tie atstāj un ar ko komunicē. Bet pat tie, kuri vēl nav sākuši izmantot globālo tīmekli, var būt apdraudēti! Bieži vien zem savu bērnu fotoattēliem vecāki tēmturos publicē pilnu vārdu un dzimšanas datumu, atzīmē kartē bērnudārzu un skolu atrašanās vietas.

2016.gadā Austrālijā bija gadījums, kur bildes ar divām meitenēm, kuras Facebook ievietoja viņu vecāki, nonāca melnajā tirgū. Tur tās par naudu tika pārdotas pedofiliem! Jūs nevarat nezināt, kas apmeklē jūsu lapu sociālajos tīklos, un kādā nolūkā!

Neievietojiet fotogrāfijas ar pusapģērbtiem bērniem! Šķiet, ka tas nav nekas nepareizs: bērns sēž pludmalē šortos vai peldas vannā. Aizkustinošs bērnu foto. Bet mūsdienu tehnoloģijas ļauj fotošopā perveriem “izģērbt” jūsu bērnu, lai papildinātu to ar svešām ķermeņa daļām. Šīs fotogrāfijas var nonākt melnajā tirgū un pedofilu rokās, tāpēc neievietojiet jūsu bērna foto situācijās, kādās tu pats negribētu būt attēlots.

Turklāt, pievērsiet uzmanību apkārtējam fonam. Uzbrucēji bieži var mainīt fonu, ieliekot jūsu bērnu no viņa bērnības- seksuālā kontekstā.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1
2