Viņas 7 gadus vecais dēls sūdzējās par galvassāpēm. Pēc tam, kad viņš uzzīmēja zīmējumu, atklājās šausminoša patiesība…

0

Vairākus mēnešus viņas septiņus gadus vecais dēls cieta no pastāvīgām galvassāpēm, lai gan ārsti turpināja apgalvot, ka viņš ir pilnīgi vesels.

Pirmie simptomi Emrem Erulkeroglu parādījās 2015. gada Mātes dienā, kad viņš teica savai mammai Tifānijai, ka viņam ļoti sāp galva.

“Pēc pāris minūtēm viņš apgūlās, lai nosnaustos, bet pēc snaudas viņam sākās vemšana, un katru reizi viņš vaidēja sāpēs” atceras Tifānija. “Mēs aizvedām Emri uz neatliekamās palīdzības nodaļu, kur viņa galvassāpes drīz pārgāja. Mūs palaida mājās, norakstot visu uz migrēnu.”

Nākamajā rītā galvassāpes atsākās un turpinājās vairākas nedēļas. Internetā Tifānija uzdūrās vietnei HeadSmart, kurā bija aprakstīti simptomi un pazīmes smadzeņu audzējam bērniem.

Viņa atklāja, ka viņas dēlam novērojama lielākā daļa simptomu, tāpēc uzreiz aizveda viņu uz slimnīcu, lai noteiktu diagnozi.

Emrem veica neiroloģiskās pārbaudes, pēc kurām ārsti pārliecināja Tifāniju, ka zēnam viss ir labi.

Dažas nedēļas vēlāk Emre uzzīmēja sevi uz tāfeles ar melnu punktu uz pieres. Viņš teica Tifānijai, ka tās “galvassāpes, kas nekad nepāriet”.

Tifānija devās atpakaļ uz slimnīcu un pieprasīja, lai ārsti veiktu kādus pasākumus. Viņus ierakstīja četru mēnešu gaidīšanas sarakstā uz magnētisko rezonansi, jo pediatrs neuzskatīja zēna lietu par steidzamu.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1
2