Viņš zaudēja meitu priekšmeta dēļ, kas atrodams katrā mājā, un tagad ceļ trauksmi, lai aizsargātu citus!

0

Ja jūsu māja ir mazs bērns, jūs droši vien zināt, cik bīstami ir dažādi sīki priekšmeti. Bet ne visi seko līdzi, vai bērns neieliek kaut ko mutē un nesāk smakt. Džordža Asana meita nomira, jo norija mazu pulksteņa bateriju, lai gan nebija nekādu simptomu, kas liecinātu par tuvojošos traģēdiju. Tagad viņš ceļ trauksmi, lai pasargātu citu cilvēku bērnus…

Frančeska bija Asana mazā, divgadīgā meita, kas norija parastu bateriju. Bērns neaizrijās, nesāka smakt. Viss notika klusi un šausminoši. Metāls sāka rūsēt un galu galā izraisīja iekšējo asiņošanu, kā dēļ Frančeska nomira.

Man ir grūti runāt par savu meitu. Zaudējums ir svaigs, un es jūtos vainīgs. Diemžēl, mēs nepamanījām neko aizdomīgu. Viņa atrada kasti ar rezerves baterijām 3D brillēm un iebāza to savā mutē.”

Problēma ir tā, ka mēs tās izmantojam biežāk, nekā mēs domājam. Šādas baterijas tiek ievietotas pulksteņos, dzirdes aparātos, MP3, rotaļlietās, tālvadības pultīs – bērnam nebūs grūti atrast šādu sīciņu bateriju. Tikai 2014. gadā tika reģistrēti 3400 mazo bateriju norīšanas gadījumi. Un tas ir tikai Amerikas Savienotajās Valstīs.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1
2